O mnie

image
  • +48 506 554 447
  • gabinet@osteomedi.pl

Amadeusz Gajecki

Magister fizjoterapii

Dzień dobry, nazywam się Amadeusz Gajecki.

Jestem magistrem fizjoterapii. Swoje wykształcenie zdobyłem na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Szkoliłem się i praktykowałem u Radosława Składowskiego – ortopedy, jednego z najlepszych praktyków medycyny manualnej w Polsce. Cały czas poszerzam swoje kompetencje pod okiem instruktorów z całego świata na kursach, warsztatach i konferencjach. Uczestniczę w czteroletnim szkoleniu podyplomowym z Medycyny Osteopatycznej w Osteopathie Schule Deutschland.

W mojej pracy podchodzę holistycznie do każdego pacjenta, aby znaleźć właściwą przyczynę dolegliwości i pomóc odnaleźć drogę do zdrowia ​Zapraszam serdecznie na konsultacje i terapie!

Edukacja

2014

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Fizjoterapia °
2016

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Fizjoterapia II°
>2015

Osteopathie Schule Deutschland

Osteopatia

Szkolenia Podyplomowe

Medycyna Manualna (R.Składowski)

Pinopresura (R.Składowski)

Igłoterapia (R. Składowski)

Radiologia (R. Składowski)

Punkty spustowe z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu (M.Szkolnicki, R. Brzozowski)

Powięź(P. Tozzi)
image

Doświadczenie zawodowe

Na codzień pracuję w gabinecie przyjmując pacjentów z różnego typu zaburzeniami, z każdego działu medycyny: od ortopedycznych urazów, zespołów bólowych kręgosłupa, migreny, rwy kulszowe, zaburzenia układu stomatognatycznego jak bruksizmu i zaburzenia internistyczne jak zespół jelita drażliwego czy dysfagię.

Doświadczenie zdobywałem rozpoczynając od praktyk studenckich w pierwszym szpitalu rehabilitacyjnym w Polsce im. Wiktora Degi w Poznaniu oraz w gabinecie Medycyny Manualnej ARS - ortopedy Radosława Składowskiego. Byłem fizjoterapeutą kadry Polski niesłyszących mężczyzn w piłce nożnej na Mistrzostwach Europy w Hanowerze w 2015 roku. Odbywałem staż zawodowy w przychodni wielospecjalistycznej Medisan. Współpracuję z Gabinetem Seniora - realizowałem program rehabilitacji w projekcie unijnym oraz prowadząc terapie w Pensjonacie Seniora.