O mnie

image
  • +48 506 554 447
  • gabinet@osteomedi.pl

Amadeusz Gajecki

Magister fizjoterapii

Dzień dobry, nazywam się Amadeusz Gajecki.

Jestem osteopatą, magistrem fizjoterapii i naturopatą. Swoje wykształcenie zdobyłem na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Szkoliłem się i praktykowałem u Radosława Składowskiego – ortopedy, jednego z najlepszych praktyków medycyny manualnej w Polsce. Cały czas poszerzam swoje kompetencje pod okiem instruktorów z całego świata na kursach, warsztatach i konferencjach. Ukończyłem czteroletnie szkolenie podyplomowym z Medycyny Osteopatycznej w Osteopathie Schule Deutschland.

W mojej pracy podchodzę holistycznie do każdego pacjenta, aby znaleźć właściwą przyczynę dolegliwości i pomóc odnaleźć drogę do zdrowia ​Zapraszam serdecznie na konsultacje i terapie!

Edukacja

2014

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Fizjoterapia °
2016

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Fizjoterapia II°
2019

Osteopathie Schule Deutschland

Osteopatia

Szkolenia Podyplomowe

Medycyna Manualna (R.Składowski)

Pinopresura (R.Składowski)

Igłoterapia (R. Składowski)

Radiologia (R. Składowski)

Punkty spustowe z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu (M.Szkolnicki, R. Brzozowski)

Powięź(P. Tozzi)
image

Doświadczenie zawodowe

Na codzień pracuję w gabinecie przyjmując pacjentów z różnego typu zaburzeniami, z wielu działów medycyny: od urazów, zespołów bólowych kręgosłupa, migren, rew kulszowych, zaburzeń układu stomatognatycznego jak bruksizm oraz zaburzeń internistycznych (m.in zespół jelita drażliwego, dysfagia, zaburzenia wypróżniania .

Doświadczenie zdobywałem rozpoczynając od praktyk studenckich w pierwszym szpitalu rehabilitacyjnym w Polsce im. Wiktora Degi w Poznaniu oraz w gabinecie Medycyny Manualnej ARS - ortopedy Radosława Składowskiego. Byłem fizjoterapeutą kadry Polski niesłyszących mężczyzn w piłce nożnej na Mistrzostwach Europy w Hanowerze w 2015 roku. Odbywałem staż zawodowy w przychodni wielospecjalistycznej Medisan.